B Olympia klB Volleybal klB Badminton klB Zumba klB Dans klB Turnen klB Beweegsport klB Sponsorkliks kl


Welkom op onze mobiele website!
Voor het menu klik op de 3 horizontale streepjes onder het logo:

 

sv Olympia

sv Olympia Ochten

sv Olympia is een omnisport vereniging en heeft tot doel:

het bevorderen en doen bevorderen van het menselijk bewegen door het beoefenen van sport in welke verschijningsvorm dan ook voor een ieder die dat wil, ongeacht afkomst, geloof, nationaliteit en eventueel lichamelijke beperking.

screenshot SVO in beeld

Nieuws van het bestuur februari 2019

bestuurDeze maand heeft het bestuur weer vergaderd en daarin kwamen o.a. de volgende punten aan de orde:

1. Rianda Prijs zou het leuk vinden om met zoveel mogelijk kinderen in de 4e week(28 juli t/m 3 augustus) van het KNGU Zomerkamp(Zoka) naar de bossen in Beekbergen te gaan. Iedereen die zin heeft in een gezellige en sportieve week kan voor info naar: www.zoka.nl of mailen naar gymles.rianda@gmail.com
2. Social Media is en wordt steeds belangrijker om onze (potentiële) leden te bereiken. Manon Berendsen is voor Olympia bezig om te kijken hoe wij ons als vereniging nog meer en beter op de kaart kunnen zetten. Dit staat of valt uiteraard met de inbreng van ons allemaal! Heb je iets leuks te melden, liefst met foto of film, laat het ons dan weten op: redactie@olympiaochten.nl
3. Voor het ophalen van het oud papier, wat een grote inkomstenbron is voor onze vereniging, zijn alle mannelijke leden van onze vereniging boven de 18 jaar, ingedeeld volgens een rooster. Op deze manier hebben we steeds 4 mensen die samen met de AVRI het papier op kunnen halen en behouden wij onze vergoeding. Alle “lopers” zijn via een mail op de hoogte gebracht. Mocht je op de geplande dag niet kunnen, dan moet je zelf voor vervanging zorgen.
4. Deli-IT Automatisering zal binnenkort met de website van Olympia aan de slag gaan.
5. In de bestuursvergadering van maandag 11 maart aanstaande zullen wethouder Herma van Dijkhuizen en beleidsmedewerker sociale pijler Carin van den Brink komen kennismaken met het bestuur en onze vereniging.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

Een professionele en dienstverlenende fullservice organisatie!Bestel uw sportkleding met korting!Verrassen in kleding. Sterk in woonsfeer!SF StudioBroderie d'Art workshopsUw partner in ICT!Hét mobiliteitscentrum voor particulieren en bedrijven!De makelaar met gevoel!Hoe betrokken ben jij? Sponsor je vereniging gratis!

Sportvereniging Olympia
Sporthal: De Linie, Liniestraat 2a, 4051BP Ochten
Telefoon: 0344 - 64 26 62
Kantine: 0344 - 64 47 85

10000 tekens over
Bestanden toevoegen

Deze website maakt gebruik van cookies voor een betere gebruikerservaring.

Je geeft door gebruik te blijven maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, toestemming voor het gebruik van cookies. Lees meer

Ga verder

Websites hanteren handige en nuttige technieken die het gebruiksgemak verhogen en die de site zo interessant mogelijk maken voor elke bezoeker. Bekendste voorbeelden van dit soort technieken zijn cookies en scripts (hierna samen te noemen "cookies"). Cookies kunnen worden gebruikt door websitehouders of door derde partijen - adverteerders bijvoorbeeld - die communiceren via de website die jij bezoekt.

Het gebruik van cookies is veilig. Er kan geen persoonlijke informatie, zoals een telefoonnummer of een e-mailadres, uit cookies worden herleid. Daardoor kunnen cookies ook niet worden gebruikt voor e-mail en telemarketing acties.

Wij vinden het van groot belang dat je weet dat onze website gebruik maakt van cookies.  We willen namelijk graag én jouw privacy én de gebruiksvriendelijkheid onze website zoveel mogelijk waarborgen. De cookies op deze website worden gebruikt voor social media plugins en analytics om te weten hoeveel bezoekers onze website heeft.

render('copyright'); ?>